Home

Egyesülés friss Haiku 5000 méter kajak magyar nyertes Telemacos Spanyolország dolog

Kajak-kenu vb: világbajnok a női négyes és Bodonyi Dóra! | Szeged Ma

Világbajnok lett a kajakos Bodonyi Dóra 5000 méteren

Kirakta a kapitány az olimpiai ezüstérmest a négyesből

Három arany és összesen öt érem a kajak-kenusok szombati magyar mérlege -  Infostart.hu
Három arany és összesen öt érem a kajak-kenusok szombati magyar mérlege - Infostart.hu

Magyar arany a női kajakosok 5000 méteres versenyében is, Kőhalmi Emese  Európa-bajnok! - Eurosport
Magyar arany a női kajakosok 5000 méteres versenyében is, Kőhalmi Emese Európa-bajnok! - Eurosport

Kőhalmi Emese aranyérmes kajak egyes 5000 méteren | JochaPress.hu

Belapátolták” az érmeket a magyar kajak-kenusok a müncheni  Európa-bajnokságon
Belapátolták” az érmeket a magyar kajak-kenusok a müncheni Európa-bajnokságon

Újabb vb-arany 5000 méteren, 11 éremmel zárt a magyar csapat - Eurosport

Multisport Eb, kajak-kenu: Kopasz Bálint megvédte címét, ismét Euró

5000 méter: a kajakos Bodonyi Dóra aranyat, a kenus Adolf ezüstöt gyűjtött  be Szegeden - Eurosport
5000 méter: a kajakos Bodonyi Dóra aranyat, a kenus Adolf ezüstöt gyűjtött be Szegeden - Eurosport

Kajak-kenu Eb - Két arany 5000 méteren, 18 éremmel zártak a magyarok -  Körkép.sk
Kajak-kenu Eb - Két arany 5000 méteren, 18 éremmel zártak a magyarok - Körkép.sk

Magyar éremeső a kajak-kenu világbajnokság szombati versenynapján | Mandiner

Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu  világbajnokságon - Eurosport
Fiatal csapattal indulnak a magyarok, a szerdán kezdődő kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Három aranyat szereztek a magyarok 5000 méteren a délutáni döntőkben

Megvan az első arany és hozzá némi hiányérzet a kajak-kenu vb-n

Még arany női kajak 5000 méteren, végül 11 éremmel zárták a magyarok a  világbajnokságot | Magyar Hang | A túlélő magazin
Még arany női kajak 5000 méteren, végül 11 éremmel zárták a magyarok a világbajnokságot | Magyar Hang | A túlélő magazin

Remek befejezés: két arany 5000 méteren, 15 érmet szereztek a magyarok  Szegeden – Sportmenü
Remek befejezés: két arany 5000 méteren, 15 érmet szereztek a magyarok Szegeden – Sportmenü

Folytatódott a lengyelországi magyar éremeső - Eurosport

Taroltak a magyarok 5000 méteren a kajak-kenu vb-n | M4 Sport

Kajak-kenu vb - Bodonyi Dóra győzött 5000 méteren, öt arannyal zártak a  magyarok - PROAKTIVdirekt Életmód magazin és hírek
Kajak-kenu vb - Bodonyi Dóra győzött 5000 méteren, öt arannyal zártak a magyarok - PROAKTIVdirekt Életmód magazin és hírek

Kopasz Bálint duplázott: 5000 méteren is aranyat szerzett | M4 Sport

Magyarország nyerte a világbajnokság éremtáblázatát | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu VK, a Maty éren: két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a  magyarok! – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu VK, a Maty éren: két arany 5000 méteren, 15 éremmel zártak a magyarok! – Szegedi hírek | Szeged365