Mamutváros zavarkeltés És a csapat csizmadia istván kajak Útzár Hóembert épít indica

Kajak-kenu: Hesz Mihály 1968-as olimpiai aranyának titka - NSO

Jól döntött a kapitány, de folytatódik a kajakos kenyérharc

50 éves a sportág mexikói diadala | Kajak-Kenu Sport

A csapat rendben van, a körülmények kevésbé | Kajak-Kenu Sport

A kajakos Tótka Sándor nyerte az ötödik aranyérmünket | Olimpia 2021

Csizmadia Kolos ezüstérme 200 méteren a szegedi vk-n | Önbizalomnövelő  ezüstérmet szerzett a szegedi kajak-kenu világkupán az Angyalföldi  Vízisport Egyesület kajakosa, Csizmadia Kolos, aki 200 méteres távon... |  By M4 Sport | Facebook
Csizmadia Kolos ezüstérme 200 méteren a szegedi vk-n | Önbizalomnövelő ezüstérmet szerzett a szegedi kajak-kenu világkupán az Angyalföldi Vízisport Egyesület kajakosa, Csizmadia Kolos, aki 200 méteres távon... | By M4 Sport | Facebook

Kozák és Csipes futamgyőztesként jutott tovább, Csizmadia Kolos olimpiai  csúcsot döntött
Kozák és Csipes futamgyőztesként jutott tovább, Csizmadia Kolos olimpiai csúcsot döntött

Multisport Eb, kajak-kenu: Kopasz Bálint megvédte címét, ismét Euró

Kajak-kenu ob: aranyéremmel tért vissza Tótka Sándor - NSO

Futamgyőztesek és biztos finalisták | Kajak-Kenu Sport

Megvan a csapat! Olimpiai és világbajnokokkal utaznak a magyarok a kajak-kenu  Európa-bajnokságra - Eurosport
Megvan a csapat! Olimpiai és világbajnokokkal utaznak a magyarok a kajak-kenu Európa-bajnokságra - Eurosport

Lucz Anna és Csizmadia Kolos is bejutott a vasárnapi döntőbe | JochaPress.hu

Kajak-kenu vb - Két továbbjutó, két B döntős az eddigi középfutamos magyar  mérleg - Eurosport
Kajak-kenu vb - Két továbbjutó, két B döntős az eddigi középfutamos magyar mérleg - Eurosport

UTE Kajak-kenu Szakosztály - 1966. szeptember 1-3. RÁCKEVE, MNK FOB  (felnőtt országos bajnokság) ffi K-1 4x500m-es váltóbajnokság érmesei: 1.  FTC "A": SZENTE ANDRÁS, MÉSZÁROS GYÖRGY, HESZ MIHÁLY, CSIZMADIA ISTVÁN,  7:51.4 felkészítő edzők:
UTE Kajak-kenu Szakosztály - 1966. szeptember 1-3. RÁCKEVE, MNK FOB (felnőtt országos bajnokság) ffi K-1 4x500m-es váltóbajnokság érmesei: 1. FTC "A": SZENTE ANDRÁS, MÉSZÁROS GYÖRGY, HESZ MIHÁLY, CSIZMADIA ISTVÁN, 7:51.4 felkészítő edzők:

Kajakkal az egyetemre is – Hetvenöt éves dr. Csizmadia István | Kajak-Kenu  Sport
Kajakkal az egyetemre is – Hetvenöt éves dr. Csizmadia István | Kajak-Kenu Sport

Véget ért a sorozat | CsömörSport

Október 25-én lesz 50 éve... - Magyar Kajak-Kenu Szövetség | Facebook

Kellemetlen meglepetés: lemaradt a döntőről a magyar négyes

Kajak-kenu, válogató: a Kuli, Csizmadia, Varga, Nádas négyes nyert

Kajak-kenu: Nádas Bence és Kuli István négyese nyerte a válogatót, a két  szegedi ezzel már biztos vb-résztvevő – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu: Nádas Bence és Kuli István négyese nyerte a válogatót, a két szegedi ezzel már biztos vb-résztvevő – Szegedi hírek | Szeged365

Hetedik helyen végzett az olimpián az utolsó pillanatban átalakított férfi  kajaknégyes - Eurosport
Hetedik helyen végzett az olimpián az utolsó pillanatban átalakított férfi kajaknégyes - Eurosport