fordítás Szakképzett elhagy futsal csapat balassagyarmat Légy óvatos Termelékenység Opera

Élesebb volt a Balassagyarmat – Érdi VSE

NOOL - Az élen várják az újévet

Már az NB III-ban is: a Balassagyarmat bedobta a törölközőt – Lizák Bence  kulcsembernek számított... - Szabolcs Foci Info
Már az NB III-ban is: a Balassagyarmat bedobta a törölközőt – Lizák Bence kulcsembernek számított... - Szabolcs Foci Info

Futsal: Mindkét meccsét megnyerte U13-as csapatunk, a Városgazda és a  Vecsés voltak az ellenfelek - Pénzügyőr SE
Futsal: Mindkét meccsét megnyerte U13-as csapatunk, a Városgazda és a Vecsés voltak az ellenfelek - Pénzügyőr SE

MLSZ Nógrád Megyei Igazgatóság - Karácsony Kupa Futsal Torna (Balassagyarmat,  U11-es korosztály)
MLSZ Nógrád Megyei Igazgatóság - Karácsony Kupa Futsal Torna (Balassagyarmat, U11-es korosztály)

Pázmány Futsal győzelem az országos tornán! - Kaminokupa

Futsal NB3: Megnyerte első mérkőzését a Talent SE – IPOLYINFO

U13-U15 leány – Elkezdődött a megyei futsal bajnokság, mindkét csapatunk  csoportgyőztes – EGER SE
U13-U15 leány – Elkezdődött a megyei futsal bajnokság, mindkét csapatunk csoportgyőztes – EGER SE

BOON - Pénzügyi ok miatt nem indulnak

NOOL - A gyarmati Talent 2019 célja a tanulás, a tapasztalatszerzés és a  csapatépítés
NOOL - A gyarmati Talent 2019 célja a tanulás, a tapasztalatszerzés és a csapatépítés

2018. TÉLI LABDARÚGÓ TORNÁK :: szentimredse.webnode.hu

Még sok mindent meg kell tanulnunk" - Nógrádifutball

A Balassagyarmat nyerte a VII. Horváth Béla Öregfiúk Emléktornát -  Nógrádifutball
A Balassagyarmat nyerte a VII. Horváth Béla Öregfiúk Emléktornát - Nógrádifutball