Hírnök bíró Nyomja le kajak kenu futam paritás Tudós kellemes

Magyar éremeső a maratoni kajak-kenu vb első két napján | Mandiner

Sport: Az ezüstös magyar futam után félbeszakadt a kajak-kenu Eb | hvg.hu

Vaskarika - Közel száz induló a Rábán - Csákány-Körmend Kajak-Kenu futam

Vaskarika - Vizes Alterába - 8. Csákány-Körmend Kajak-Kenu Futam

Kajak-kenu: Bodonyi döntős a pótkvalifikációs versenyen - NSO

Kajak-Kenu - Szolsport

MTVA Archívum | Sport - Kajak-kenu verseny a Dunán

Csákány-Körmend Kajak-Kenu futam 2022 - YouTube

Szeged.hu - Itt a harmadik arany és a harmadik ezüst: az algyői Kopasz  Bálint olimpiai bajnok, Varga Ádám második kajak ezer méteren – VIDEÓN A  FUTAM
Szeged.hu - Itt a harmadik arany és a harmadik ezüst: az algyői Kopasz Bálint olimpiai bajnok, Varga Ádám második kajak ezer méteren – VIDEÓN A FUTAM

Csodálatos kettős magyar győzelem a királyszámban - Kajak-Kenu videó -  Eurosport
Csodálatos kettős magyar győzelem a királyszámban - Kajak-Kenu videó - Eurosport

Gyermek kölyök utánpótlás bajnokság Fadd-Domboriban - YouTube

Adolf Balázs ezüstérmes 5000 méteren, félbeszakadt a kajak-kenu verseny -  Körös Hírcentrum
Adolf Balázs ezüstérmes 5000 méteren, félbeszakadt a kajak-kenu verseny - Körös Hírcentrum

Csákány-Körmend kajak-kenu futam

Újabb szegedi vb és újdonságok 2022-ben | Kajak-Kenu Sport

A surranó pályáról nyerték a hendikep verseny | Graboplast Győri Vízisport  Egyesület
A surranó pályáról nyerték a hendikep verseny | Graboplast Győri Vízisport Egyesület

Jubilált a Göd Kupa kajak-kenu verseny

Négy magyar érem született az Eb pénteki kajak-kenu döntőiben - Eurosport

Kajak-kenu eseménynaptár 2023. Magyar Kajak-Kenu Szövetség versenyek,  események - Programturizmus
Kajak-kenu eseménynaptár 2023. Magyar Kajak-Kenu Szövetség versenyek, események - Programturizmus

VI. Győri Kajak-Kenu Hendikep verseny (4000m) | Kurczina Máté sikerét hozta  a szombati hendikep verseny. Ő az első kenus, aki nyerni tudott, a  másodszor második Kolozsvári Brúnó tudta a legjobban... | By
VI. Győri Kajak-Kenu Hendikep verseny (4000m) | Kurczina Máté sikerét hozta a szombati hendikep verseny. Ő az első kenus, aki nyerni tudott, a másodszor második Kolozsvári Brúnó tudta a legjobban... | By

Vaskarika - Vizes Alterába - 6. Csákány-Körmend Kajak-Kenu Futam

Tokió 2020 – Jó magyar rajt a kajak-kenu versenyen | Bumm.sk

23:00 - Május végéig törölték az összes kajak-kenu versenyt - Hungary Sport

Mesto Šamorín – Somorja Város Nemzetközi kajak – kenu verseny: tizenhét  somorjai érem! - Mesto Šamorín - Somorja Város
Mesto Šamorín – Somorja Város Nemzetközi kajak – kenu verseny: tizenhét somorjai érem! - Mesto Šamorín - Somorja Város