Home

sas Bizonyíték Holtpont kajak kenu női 500m Hiányzik rendelés Utazási iroda

Minden éremből jutott egy a magyaroknak a kajak-kenu vb első döntős napján  | M4 Sport
Minden éremből jutott egy a magyaroknak a kajak-kenu vb első döntős napján | M4 Sport

Jó magyar rajt a kajak-kenu versenyen

Gyorsasági kajak-kenu Európa-bajnokság – Wikipédia

Tokió 2020: harmadszor is olimpiai bajnok a női négyes, Kozák hatsz

Hat magyar induló már a középfutamban kajak-kenuban - Infostart.hu

Édesanyákkal rontunk rá a világra - íme a tokiói kajak-kenu válogatott -  Infostart.hu
Édesanyákkal rontunk rá a világra - íme a tokiói kajak-kenu válogatott - Infostart.hu

Két arany- és egy ezüstérem a szombati termésünk a kajak-kenu…

Jó rajt kajak-kenuban: hétből hatan bejutottak a középfutamokba | Olimpia  2021
Jó rajt kajak-kenuban: hétből hatan bejutottak a középfutamokba | Olimpia 2021

Kajak-kenu-vb - Döntőben a két kajaknégyes

A Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztálya lett az országban a legeredményesebb  kajakos csapat a Magyar Kupa Döntőben! | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és  a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja
A Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztálya lett az országban a legeredményesebb kajakos csapat a Magyar Kupa Döntőben! | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja

Újabb vb-arany 5000 méteren, 11 éremmel zárt a magyar csapat - Eurosport

Nem lesz 200 egyes női és férfi kajakban | Kajak-Kenu Sport

Rio 2016 - Olimpiai bajnok a női kajaknégyes, ezüstérmes a szlovák férfi  négyes | ma7.sk
Rio 2016 - Olimpiai bajnok a női kajaknégyes, ezüstérmes a szlovák férfi négyes | ma7.sk

Kajak-kenu vb: a középfutamban folytatják az 500 m-es K–2-esek - NS

Kajak-kenu Eb: aranyérmes a női kajak négyes 500 méteren - NSO

Világbajnok a női négyes, az élen zártuk az olimpiai éremtáblát | Kajak-Kenu  Sport
Világbajnok a női négyes, az élen zártuk az olimpiai éremtáblát | Kajak-Kenu Sport

Index - Sport - Végleges a kajak-kenusok olimpiai kerete

Pazar versenyzéssel nyertek aranyérmet a női kenusok és a kajak négyes | M4  Sport
Pazar versenyzéssel nyertek aranyérmet a női kenusok és a kajak négyes | M4 Sport

Tokió 2020: a női csapathajó tagjai győzni mennek az olimpiára - NS

Kajak-kenu vb: ezüstérmes a Balla, Takács női kenu kettes - NSO

Magyar arany a női kajakosok 5000 méteres versenyében is, Kőhalmi Emese  Európa-bajnok! - Eurosport
Magyar arany a női kajakosok 5000 méteres versenyében is, Kőhalmi Emese Európa-bajnok! - Eurosport

A MOB elnöke is gratulált Szegeden a magyar kajak-kenu válogatott…

A Balla Virág, Takács Kincső páros ötödik lett a női kenusok 500 méteres  döntőjében
A Balla Virág, Takács Kincső páros ötödik lett a női kenusok 500 méteres döntőjében