Home

fogó dominálnak Szélsőséges szegénység kajak kenu olimpiai érmek fordítás Depressziós tenisz

sport
sport

Folytatódott a magyar éremhalmozás a müncheni Eb-n - Eurosport

Hetek Közéleti Hetilap - Szépen gyűlnek a magyar olimpiai érmek: bronzérem  és negyedik hely női kajak kettes 2500 méteren
Hetek Közéleti Hetilap - Szépen gyűlnek a magyar olimpiai érmek: bronzérem és negyedik hely női kajak kettes 2500 méteren

Újabb három érmet szereztek a kajak-kenusaink Münchenben | 168.hu

Öt magyar érem, közöttük két arany, egyetlen nap alatt - Népújság

Zsákszámra nyerte az érmeket a magyar kajak-kenu 2019-ben is | Kajak-Kenu  Sport
Zsákszámra nyerte az érmeket a magyar kajak-kenu 2019-ben is | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu - Nemzeti Sport Online

Kajak-kenu: Tótka Sándor olimpiai aranyérmes a sprintversenyben - Cikk -  Szabadság hírportál
Kajak-kenu: Tótka Sándor olimpiai aranyérmes a sprintversenyben - Cikk - Szabadság hírportál

Tíz magyar érem a kajak-kenu vb-n – ez most jó szereplés vagy sem? -  Cívishír.hu
Tíz magyar érem a kajak-kenu vb-n – ez most jó szereplés vagy sem? - Cívishír.hu

Tokió 2020: forintosítottuk az olimpiai sikereket – ennyit érnek az

14 Eb-érem - Így összegez a kajak-kenusok szövetségi kapitánya -  Infostart.hu
14 Eb-érem - Így összegez a kajak-kenusok szövetségi kapitánya - Infostart.hu

Kajak-kenu Eb: Magyarország legyőzte Európát, 18 éremmel lett első az  éremtáblázaton - Telex
Kajak-kenu Eb: Magyarország legyőzte Európát, 18 éremmel lett első az éremtáblázaton - Telex

HAON - Elhunyt Varga Ferenc, az első olimpiai érmes magyar kajakos

Két érmet is hoztak ma a kajakosok, Tótka olimpiai bajnok! Ezüstöt szerzett  Rasovszky Kristóf! - GYŐRI HÍREK
Két érmet is hoztak ma a kajakosok, Tótka olimpiai bajnok! Ezüstöt szerzett Rasovszky Kristóf! - GYŐRI HÍREK

Sport: Hét érmet szereztek a magyarok vasárnap délelőtt a kajak-kenu  világbajnokságon | hvg.hu
Sport: Hét érmet szereztek a magyarok vasárnap délelőtt a kajak-kenu világbajnokságon | hvg.hu

Éremeső a kajak-kenusoknál - nlc.hu

Öt arany, összesen 12 érem és 12 olimpiai kvóta Szegeden - Infostart.hu

Jó rajt kajak-kenuban: hétből hatan bejutottak a középfutamokba | Olimpia  2021
Jó rajt kajak-kenuban: hétből hatan bejutottak a középfutamokba | Olimpia 2021

Kopasz Bálint is aranyérmes, négy éremmel zártuk a kajak-kenu vb szombati  napját | 168.hu
Kopasz Bálint is aranyérmes, négy éremmel zártuk a kajak-kenu vb szombati napját | 168.hu

kajak-kenu | Pannon RTV | Rólunk, nekünk, mindennap magyarul.

Magyar éremeső a kajak-kenu vb-n - A zárónapon is bravúros győzelmeknek  örülhettünk - Hazai sztár | Femina
Magyar éremeső a kajak-kenu vb-n - A zárónapon is bravúros győzelmeknek örülhettünk - Hazai sztár | Femina

Szenzációs eredmény: négy olimpiai érem pár óra alatt - Kékes Online

Atlanta óta nem volt ilyen sok magyar érem az olimpián

Sporthírek: A tokiói Olimpia második felének eseményei és a magyar érmesek  - Tóth Brigitta
Sporthírek: A tokiói Olimpia második felének eseményei és a magyar érmesek - Tóth Brigitta