Befolyás dilemma zokni kajak vb átjáró iskola után sebhely

Kajak-kenu vb: újabb három magyar döntős | 24.hu

Promenad24
Promenad24

Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb  zárónapján - Eurosport
Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb zárónapján - Eurosport

Maratoni kajak-kenu-vb: három magyar érem szombaton a felnőtteknél

Kajak-kenu-vb: Kopasz Bálint megállíthatatlan, párosban is aranyérmet  szerzett - Sportal.hu
Kajak-kenu-vb: Kopasz Bálint megállíthatatlan, párosban is aranyérmet szerzett - Sportal.hu

Kozák Danuta 15. vb-aranyát nyerte, az olimpiai bajnok Kopasz Bálint  második lett | 24.hu
Kozák Danuta 15. vb-aranyát nyerte, az olimpiai bajnok Kopasz Bálint második lett | 24.hu

Újabb szegedi vb és újdonságok 2022-ben | Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu vb: rendhagyó időpont, szokásos célok | JochaPress.hu

Éremesőt hozott a szegedi kajak-kenu-vb zárónapja | Magyar Hang | A túlélő  magazin
Éremesőt hozott a szegedi kajak-kenu-vb zárónapja | Magyar Hang | A túlélő magazin

Sport: Két aranyat és két bronzot szereztek a magyarok a kajak-kenu vb első  napján | hvg.hu
Sport: Két aranyat és két bronzot szereztek a magyarok a kajak-kenu vb első napján | hvg.hu

kajak-kenu vb | Új Szó

Megvan az első arany és hozzá némi hiányérzet a kajak-kenu vb-n

Indul a kajak-kenu világbajnokság

Index - Sport - 16. kajak-vb-jén is bemutatkozott a háromszoros olimpiai  bajnok
Index - Sport - 16. kajak-vb-jén is bemutatkozott a háromszoros olimpiai bajnok

Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren -  Eurosport
Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren - Eurosport

Szeged.hu - Kajak-kenu vb - Világbajnok a Nádas, Kopasz kajakkettes

Kajak-kenu-vb - Balla és Takács ezüst-, Kozák bronzérmes, újabb három  tokiói kvóta - Infostart.hu
Kajak-kenu-vb - Balla és Takács ezüst-, Kozák bronzérmes, újabb három tokiói kvóta - Infostart.hu

Nemcsakfoci: Aranyérmes lett a Kozák-Csipes duó a kajak-kenu vb-n -  Csakfoci.hu
Nemcsakfoci: Aranyérmes lett a Kozák-Csipes duó a kajak-kenu vb-n - Csakfoci.hu

Kajak-kenu VB: Kopasz Bálint nagyot ment, rajt-cél győzelmet aratva a  középfutamban folytatja a világbajnokságot – Szegedi hírek | Szeged365
Kajak-kenu VB: Kopasz Bálint nagyot ment, rajt-cél győzelmet aratva a középfutamban folytatja a világbajnokságot – Szegedi hírek | Szeged365

Kajak-kenu vb: Kopasz Bálint és Csipes Tamara is aranyérmes - óriási a  hangulat a szegedi lelátón - Blikk
Kajak-kenu vb: Kopasz Bálint és Csipes Tamara is aranyérmes - óriási a hangulat a szegedi lelátón - Blikk

Kajak-kenu vb - Eredmények, éremtáblázata - alon.hu

Csipes Tamara és Kopasz Bálint aranyérmet lapátolt össze a szegedi kajak -kenu-vb-n

Promenad24
Promenad24

Minden éremből jutott egy a magyaroknak a kajak-kenu vb első döntős napján  | M4 Sport
Minden éremből jutott egy a magyaroknak a kajak-kenu vb első döntős napján | M4 Sport