Home

Átirányítás részecske áramkör kajak versenyek 2018 Nyerte sztori Csőr

17 dobogós helyezés a Pest megyei bajnokságról | Gödi SE Kajak-Kenu  Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja
17 dobogós helyezés a Pest megyei bajnokságról | Gödi SE Kajak-Kenu Szakosztály és a Dunai Vízisport Alapítvány honlapja

2018 október – kajak

Kajak-kenu: magyar uralom a női számokban a maratoni vb-n - NSO

2018 VERSENYEK

Kajak-kenu világbajnokság - Pénteki döntőinek eredményei - alon.hu

DVTK kép galériák - kajak-kenu

Öt éremmel kezdték a „nagyok” a maratoni kajak-kenu világbajnokságot | M4  Sport
Öt éremmel kezdték a „nagyok” a maratoni kajak-kenu világbajnokságot | M4 Sport

Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren -  Eurosport
Kajak-kenu vb - Kopasz és Rendessy döntős 1000, illetve 500 méteren - Eurosport

Kajak-kenu: vb helyett vk-versenyt tarthatnak Szegeden - NSO

Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon -  Eurosport
Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Kajak-kenu válogató verseny Szeged videó - Baptista Sportiskola

A kajak-kenu szövetség hazahozta a Spanyolországban és Portugáliában  edzőtáborozó versenyzőket - Eurosport
A kajak-kenu szövetség hazahozta a Spanyolországban és Portugáliában edzőtáborozó versenyzőket - Eurosport

Kajak -Kenu verseny a miskolci Csorba-Tavon  :: dksc-kajak -kenu-sport-club

Kilenc magyar érem született a kajak-kenu világkupán - Infostart.hu

Még arany női kajak 5000 méteren, végül 11 éremmel zárták a magyarok a  világbajnokságot | Magyar Hang | A túlélő magazin
Még arany női kajak 5000 méteren, végül 11 éremmel zárták a magyarok a világbajnokságot | Magyar Hang | A túlélő magazin

A kajak-kenu Marathon EB-n 17 magyar érem - Bécsi Napló

Kétszer kettő: a magyarok egymással csatáztak az aranyért a maratoni kajak-kenu  vb-n - Eurosport
Kétszer kettő: a magyarok egymással csatáztak az aranyért a maratoni kajak-kenu vb-n - Eurosport

Versenyek - 2018.

Kajak-kenu vb - A magyar versenyzők három aranyérmet szereztek a szombati  döntőkben - alon.hu
Kajak-kenu vb - A magyar versenyzők három aranyérmet szereztek a szombati döntőkben - alon.hu