Home

Kiagyal Gyógyszertan Relativitáselmélet síkvizi kajak kenu Claire Tartalmaz város

Decemberben indul a virtuális kajak-kenu világkupa, Tótka Sándor is indul -  Sportal.hu
Decemberben indul a virtuális kajak-kenu világkupa, Tótka Sándor is indul - Sportal.hu

Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon -  Eurosport
Két arany, hét érem a szombati mérleg a kajak-kenu világbajnokságon - Eurosport

Transtelex: Kajak-kenu: Cătălin Chirilă aranyérmet szerzett a férfi kenu  egyes 1000 méteres versenyszámában
Transtelex: Kajak-kenu: Cătălin Chirilă aranyérmet szerzett a férfi kenu egyes 1000 méteres versenyszámában

A szlovák olimpiai reménységek | ma7.sk

23:00 - Május végéig törölték az összes kajak-kenu versenyt - Hungary Sport

Saját sportága ellen fordult a Nemzetközi Kajak-kenu Szövetség

Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb  zárónapján - Eurosport
Döntős a kajak vegyes páros is, 15 magyar egység mehet az érmekért a vb zárónapján - Eurosport

Kajak-kenu: férfi kajak és kenu párosunk zárónapi szereplése az  Európa-bajnokságon
Kajak-kenu: férfi kajak és kenu párosunk zárónapi szereplése az Európa-bajnokságon

Szeged.hu - Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és  U23-as kajak-kenu vb-n
Szeged.hu - Tizenegy szegediért szurkolhatunk a szerdán rajtoló ifjúsági és U23-as kajak-kenu vb-n

Magyar világbajnoki sikerek kajak-kenuban és öttusában

Bodonyi András: Szeretnék a sport közelében maradni - DVTK hírek - kajak- kenu

Történelem - Fradi.hu

Hat magyar induló már a középfutamban kajak-kenuban - Infostart.hu

Bodonyi András nem jutott ki az olimpiára - DVTK hírek - kajak-kenu

Síkvizi kajak-kenu hírek - Legfontosabb cikkek, videók és eredmények -  Eurosport
Síkvizi kajak-kenu hírek - Legfontosabb cikkek, videók és eredmények - Eurosport

Multisport Eb, kajak-kenu: Varga Ádám ezüstérmes K–1 500 méteren -

Kajak-Kenu Sport

Kajak-kenu síkvizi | Magyar Olimpiai Bizottság

A kajak-kenu is szerepel a 2022-es müncheni multisport Eb programjában

Csütörtökön rajtol a síkvízi kajak-kenu Európa-bajnokság Poznanban

Index - Sport - Kulcsfontosságú év előtt állunk a párizsi olimpiát illetően

A parton nincs zuhanyzási lehetőség és elkél a gumicsizma, de három magyar  egység már döntős a kajak-kenu vb-n | M4 Sport
A parton nincs zuhanyzási lehetőség és elkél a gumicsizma, de három magyar egység már döntős a kajak-kenu vb-n | M4 Sport

UTE Kajak-kenu Szakosztály - Ferencz Bulcsú tegnap kenu egyesben elért  győzelmével megszerezte az indulás jogát a maraton Európa bajnokságon! |  Facebook
UTE Kajak-kenu Szakosztály - Ferencz Bulcsú tegnap kenu egyesben elért győzelmével megszerezte az indulás jogát a maraton Európa bajnokságon! | Facebook