Atlétikai csapat Eb: Első helyen a magyarok az első nap után

Atlétika - Illovszky Dominik U20-as csúcsot és fedett Eb-szintet futott -  Budapesti Honvéd Sportegyesület
Atlétika - Illovszky Dominik U20-as csúcsot és fedett Eb-szintet futott - Budapesti Honvéd Sportegyesület

Gödöllői Hírek - U20-as atlétikai Eb: Soos Levente a kontinens 14.  legjobbja 400 gáton
Gödöllői Hírek - U20-as atlétikai Eb: Soos Levente a kontinens 14. legjobbja 400 gáton

Székesfehérvár Városportál - Címkék ARAK atlétika

Index - Sport - Berobbant a vidéki kislány az atlétika elitkategóriájába

Atlétika: Tóth Anna szeme előtt már csak az U20-as vb lebeg

Megválasztották az év atlétáit | Atletika.hu

Honvéd Atlétika - Szenzációsan szerepelt öt U20-as EB indulónk! Négyen  döntős helyezést értek el, ötödik versenyzőnk pedig U18-as versenyzőként  harcolta ki az indulási jogot, megállta a helyét és fontos tapasztalotkat  szerzett. 🏆🦁
Honvéd Atlétika - Szenzációsan szerepelt öt U20-as EB indulónk! Négyen döntős helyezést értek el, ötödik versenyzőnk pedig U18-as versenyzőként harcolta ki az indulási jogot, megállta a helyét és fontos tapasztalotkat szerzett. 🏆🦁

Atlétika: 17 magyarral kezdődik a kenyai U20-as világbajnokság

Atlétika: két versenyzőnk indul a kenyai U20-as vb-n

Magyar Atlétika - Hungarian Athletics - 🔥Nincs megállás, már folytatódnak  is az U20-as Eb versenyei. A délutáni programban 12 magyar atlétának  szurkolhattok.🇭🇺 . 📖Eredmények és időrend: https://tinyurl.com/eh3cfnva  👀ÉLŐ közvetítés: https ...
Magyar Atlétika - Hungarian Athletics - 🔥Nincs megállás, már folytatódnak is az U20-as Eb versenyei. A délutáni programban 12 magyar atlétának szurkolhattok.🇭🇺 . 📖Eredmények és időrend: https://tinyurl.com/eh3cfnva 👀ÉLŐ közvetítés: https ...

Atlétika: öt magyar lány indul az U20-as mezei futó Eb-n

Az U20-as Eb-re való kijutás lesz a tét a Hegyifutó Félmaratoni Magyar  Bajnokságon | Atletika.hu
Az U20-as Eb-re való kijutás lesz a tét a Hegyifutó Félmaratoni Magyar Bajnokságon | Atletika.hu

Atlétika: huszonkét magyar fiatallal rajtol a kolumbiai U20-as vb

Ikarus BSE Atlétika - HÍREK

Bravó Fanni! Iskolánk tanulója, Kövér Fanni, előbb bekerült az U20  atlétikai Európa-bajnokság 12-es, majd 8-as döntőjébe, ahol 53.45 méteres  eredményével a 4. helyet szerezte meg. Szívből... - Veszprémi SZC Bethlen  István Közgazdasági
Bravó Fanni! Iskolánk tanulója, Kövér Fanni, előbb bekerült az U20 atlétikai Európa-bajnokság 12-es, majd 8-as döntőjébe, ahol 53.45 méteres eredményével a 4. helyet szerezte meg. Szívből... - Veszprémi SZC Bethlen István Közgazdasági

Két debreceni atléta is ott lesz az U20-as Európa-bajnokságon - Debrecen  hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu
Két debreceni atléta is ott lesz az U20-as Európa-bajnokságon - Debrecen hírei, debreceni hírek | Debrecen és Hajdú-Bihar megye hírei - Dehir.hu

Magyar futó az U20-as atlétikai Eb hőse | M4 Sport

U20-as B divíziós férfi Eb: A 10. helyen végeztünk - MKOSZ

Atlétika: Varga Gréta U20-as Eb-ezüstérmes 3000 méter akadályon

Rába Dániel bronzérmes az U20 Európa bajnokságon! | Atletika.hu

Székesfehérvár Városportál - Atlétika - győzelmek és érmek az U20 és az U23  bajnokságon
Székesfehérvár Városportál - Atlétika - győzelmek és érmek az U20 és az U23 bajnokságon