Home

Rendben Kirándulás sűrűsödik versenyt futok az idővel gépezet Adalékanyag Bocsánat

Nemzetközi versenyen szerepeltek a PVSK atlétái | Pécsi Vasutas Sportkör

Telex: Kipchoge megnyerte a Tokió Maratont, még egy lépéssel közelebb  került a halhatatlansághoz
Telex: Kipchoge megnyerte a Tokió Maratont, még egy lépéssel közelebb került a halhatatlansághoz

RTL.hu – Az operatőrt nem nagyon érdekelte, hogy a futók őt kerülgetik  verseny közben
RTL.hu – Az operatőrt nem nagyon érdekelte, hogy a futók őt kerülgetik verseny közben

A Mont Blanc után irány Keszthely - A nyíregyházi futó 108 km után  ezüstérmes lett - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza  Többet Ad!
A Mont Blanc után irány Keszthely - A nyíregyházi futó 108 km után ezüstérmes lett - Nyíregyháza Megyei Jogú Város Portálja - Nyíregyháza Többet Ad!

Blog :: 40 percen belüli 10 kilométert villantott a Meru futója

Egy amatőr futó nyerte a 10 km-es versenyt a négyszeres olimpiai bajnok  előtt - Futás világa
Egy amatőr futó nyerte a 10 km-es versenyt a négyszeres olimpiai bajnok előtt - Futás világa

ÖTPRÓBA BLOG: Télen sincs megállás – Ötpróba Párizsba

Szemerei Levente tíz éve nem látott idővel mutatkozott be a félmaratoni  távon | Atletika.hu
Szemerei Levente tíz éve nem látott idővel mutatkozott be a félmaratoni távon | Atletika.hu

Nem finomkodtak: 36 évre elmeszelték a doppingoláson ért futót - Eurosport

VEDAC – Taroltak a veszprémi futók

A célhoz vezető út, avagy hogyan NE váljon a futás monotonná

Mátyusföldi futó lett Szlovákia legjobbja a Galántai Futáson | Szurkoló.sk

A magányos futó | Vasárnap | Családi magazin és portál

Szabó Nóra: "Továbbra is ilyen kitartással, szorgalommal és alázattal fogok  futni" - Eurosport
Szabó Nóra: "Továbbra is ilyen kitartással, szorgalommal és alázattal fogok futni" - Eurosport

versenyt futok az idővel....... - Szerintem

Interjú Szabó Nórival, aki nemrég 2:35-ös őrületes idővel ért célba a  maratonon | Runner's World
Interjú Szabó Nórival, aki nemrég 2:35-ös őrületes idővel ért célba a maratonon | Runner's World

Elképesztő eset: a cél előtt megfordult a maratoni futó, de így is nyert -  Metropol
Elképesztő eset: a cél előtt megfordult a maratoni futó, de így is nyert - Metropol

Öt női és öt férfi atléta maradt versenyben az Év női és férfi atlétája  díjért | News | Budapest 23 | Atlétikai Világbajnokság
Öt női és öt férfi atléta maradt versenyben az Év női és férfi atlétája díjért | News | Budapest 23 | Atlétikai Világbajnokság

Futó etikett – Ezekre figyelj leginkább a szabadban/versenyen futva! |  Mozgástér – Mozgástér Online SE
Futó etikett – Ezekre figyelj leginkább a szabadban/versenyen futva! | Mozgástér – Mozgástér Online SE

Jó versenyzőtípus vagyok, mert versenyeken mindig jobbakat futok, mint  edzésen” « Üllői út 129.
Jó versenyzőtípus vagyok, mert versenyeken mindig jobbakat futok, mint edzésen” « Üllői út 129.